Hakkımızda

Geçmişten gelen köklü inşaat tecrübemiz ile ve sizlerden aldığımız güç ve destekle; inşaat, taahhüt sektöründe daha iyi ve daha kaliteli hizmetler vermek için kendini sürekli geliştiriyor.

Mükemmel olmak belki mümkün değildir ama mükemmellik çabamız başkaları için yeterince iyi olmamızı sağladı ve sağlamaya da devam edecektir.

Firma olarak değişime her zaman açığız çünkü biliyoruz ki; bizim sektörlerimizde hayatta kalmayı başarabilenler en büyük ve en güçlüler değil, değişime en iyi uyum sağlayabilenlerdir.

Atler Yapı olarak, insan odaklı kaliteli üretim politikası, ergonomik yenilikler, ideal yaşam alanları ve kalıcı dostluklarına yatırım yapıyoruz. Doğa ve insanların gereksinimlerini çok iyi biliyoruz. Bütün bu farkındalıkları projelerimize yansıtıyoruz. Bu da projelerimize olan ilgi ve talebi artırıyor.

İnşaat sektörünün her kalemini çok iyi bildiğimiz için en kaliteli projeleri en kabul edilir maliyetlerle bitirip siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Firmamız, müşterilerini memnun etmek için her zaman en kaliteli tedarikçiler, en itibarlı çözüm ortakları ve en donanımlı personel ile çalışmakta, kendisini bu konularda sürekli geliştirmektedir. Müşteri ihtiyaçlarının gerektirdiği sürdürülebilir dönüşüm için; çalışanlarını, çözüm ortaklarını, tedarikçilerini sürekli yenilikçi teknolojilerle desteklemektedir.

Firmamız her yeni projesinde, bir öncekini aşıp, çıtayı bir adım daha yukarıya taşımayı hedefledi. Tamamlanan her projemiz, markamızın daha güçlü ve daha sağlam temeller üzerine oturmasını sağladı. Çünkü amacımız; kendimizi yaptığımız işte bir marka haline getirmektir.

İş hayatında ne kadar profesyonel olursak olalım hiçbir zaman amatör ruhumuzu kaybetmeden yolumuza devam edeceğiz.

Partnerlerimiz